Open Y Activity Finder (4.0.2) - en to bo translation catalogue (20 entries)

en: Title
bo: ཁ་བྱང

en: Next
bo: འོག་མ

en: Type
bo: རིགས

en: Disabled
bo: ནུས་མེད་བསྒྱུར་ཡོད

en: On
bo: ཁ་ཕྱེ

en: Category
bo: ཁྱབ་ཁོངས

en: results
bo: མཇུག་འབྲས

en: Block
bo: ལྷུ་ལག

en: Off
bo: ཁ་རྒྱག

en: Location
bo: གནས་ཡུལ

en: Details
bo: ཞིབ་ཕྲ

en: Prev
bo: གོང་མ

en: Day
bo: ཉིན

en: Full
bo: ཆ་ཚང

en: Show
bo: སྟོན

en: Changed
bo: བསྒྱུར་ཚར

en: Hide
bo: སྦས་པ

en: Keyword
bo: གནད་ཚིག

en: Email:
bo: གློག་ཡིག

en: checkboxes
bo: འདེམས་སྒྲོམ
