Open Y Activity Finder (4.0.2) - en to cs translation catalogue (30 entries)

en: Title
cs: Nadpis

en: Next
cs: Další

en: Register
cs: Registrovat

en: Type
cs: Typ

en: Age
cs: Věk

en: Disabled
cs: Vypnuto

en: On
cs: Zapnuto

en: Logs
cs: Logy

en: Category
cs: Kategorie

en: results
cs: výsledky

en: Block
cs: Blok

en: Off
cs: Vypnuto

en: Location
cs: Místo

en: Details
cs: Detaily

en: Prev
cs: Předchozí

en: Week
cs: Týden

en: Day
cs: Den

en: Weeks
cs: Týdnů

en: Full
cs: Celé

en: Show
cs: Ukázat

en: Days
cs: Dnů

en: Changed
cs: Změněno

en: Hide
cs: Skrýt

en: Keyword
cs: Klíčové slovo

en: Created on
cs: Vytvořeno v

en: Email:
cs: E-mail_

en: checkboxes
cs: zaškrtávací pole

en: Morning
cs: Ráno

en: Afternoon
cs: Odpoledne

en: Evening
cs: Večer
