Open Y Activity Finder (4.0.2) - en to cy translation catalogue (18 entries)

en: Title
cy: Pennawd

en: Next
cy: Nesaf

en: Type
cy: Math

en: Age
cy: Oed

en: Disabled
cy: Wedi ei analluogi

en: On
cy: Ymlaen

en: Category
cy: Categori

en: results
cy: canlyniadau

en: Block
cy: Bloc

en: Off
cy: I ffwrdd

en: Location
cy: Lleoliad

en: Details
cy: Manylion

en: Prev
cy: Blaenorol

en: Week
cy: Wythnos

en: Day
cy: Dyddiad

en: Hide
cy: Cuddio

en: checkboxes
cy: bocsys gwirio

en: Start Over
cy: Dechrau eto
