Open Y Activity Finder (4.0.2) - en to da translation catalogue (28 entries)

en: Title
da: Titel

en: Next
da: Næste

en: Register
da: Opret konto

en: Age
da: Alder

en: Disabled
da: Deaktiveret

en: On
da: Tilsluttet

en: Category
da: Kategori

en: results
da: resultater

en: Block
da: Blok

en: Off
da: Afbrudt

en: Location
da: Lokation

en: Details
da: Detaljer

en: Prev
da: Forrige

en: Week
da: Uge

en: Day
da: Dag

en: Weeks
da: Uger

en: Full
da: Fuld

en: Show
da: Vis

en: Days
da: Dage

en: Changed
da: Ændret

en: Hide
da: Skjul

en: Keyword
da: Nøgleord

en: Created on
da: Oprettet den

en: Email:
da: E-mail:

en: Day of week
da: Ugedag

en: checkboxes
da: afkrydsningsfelter

en: Anytime
da: Når som helst

en: Start Over
da: Start forfra
