Open Y Activity Finder (4.0.2) - en to dz translation catalogue (11 entries)

en: Title
dz: མགོ་མིང་།

en: Next
dz: ཤུལ་མམ།

en: Type
dz: དབྱེ་བ།

en: Disabled
dz: ལྕོགས་མིན།

en: Logs
dz: དྲན་དེབ་ཚུ་

en: Category
dz: དབྱེ་རིམ།

en: Block
dz: ལེབ་དུམ།

en: Location
dz: གནས་ཁོངས།

en: Details
dz: རྒྱས་བཤད་ཚུ་

en: Show
dz: སྟོན།

en: checkboxes
dz: དཔྱད་སྒྲོམ་ཚུ།
