Open Y Activity Finder (4.0.2) - en to eo translation catalogue (17 entries)

en: Title
eo: Titolo

en: Next
eo: Sekva

en: Type
eo: Tipo

en: Disabled
eo: Malŝaltita

en: On
eo: Ŝaltita

en: Logs
eo: Loglibroj

en: Category
eo: Kategorio

en: results
eo: rezultoj

en: Block
eo: Bloko

en: Off
eo: Malŝaltita

en: Location
eo: Loko

en: Details
eo: Detaloj

en: Day
eo: Tago

en: Full
eo: Kompleta

en: Show
eo: Montru

en: log
eo: protokolo

en: checkboxes
eo: markobutonoj
