Open Y Activity Finder (4.0.2) - en to eu translation catalogue (23 entries)

en: Title
eu: Izenburua

en: Next
eu: Hurrengoa

en: Register
eu: Erregistratu

en: Type
eu: Mota

en: Disabled
eu: Ezgaituta

en: Category
eu: Kategoria

en: results
eu: Emaitzak

en: Block
eu: Blokea

en: Location
eu: Kokalekua

en: Details
eu: Xehetasunak

en: Prev
eu: Aur

en: Week
eu: Astea

en: Day
eu: Eguna

en: Weeks
eu: Asteak

en: Full
eu: Osoa

en: Show
eu: Erakutsi

en: Days
eu: Egunak

en: Changed
eu: Aldatuta

en: Hide
eu: Ezkutatu

en: Keyword
eu: Gako-hitza

en: Email:
eu: Eposta:

en: Background image
eu: Atzeko planoko irudia

en: checkboxes
eu: hautaketa-kutxak
