Open Y Activity Finder (4.0.2) - en to fr translation catalogue (35 entries)

en: Title
fr: Titre

en: Next
fr: Suivant

en: Register
fr: S'inscrire

en: Age
fr: Âge

en: Disabled
fr: Désactivé

en: On
fr: Activé

en: Logs
fr: Journaux

en: Category
fr: Catégorie

en: Program
fr: Programme

en: results
fr: résultats

en: Block
fr: Bloc

en: Off
fr: Désactivé

en: Location
fr: Emplacement

en: Details
fr: Détails

en: Prev
fr: Préc.

en: Week
fr: Semaine

en: Day
fr: Jour

en: Weeks
fr: Semaines

en: Full
fr: Complet

en: Show
fr: Afficher

en: Days
fr: Jours

en: Changed
fr: Modifié

en: logs
fr: journaux

en: Hide
fr: Masquer

en: Keyword
fr: Mot-clé

en: Created on
fr: Créé le

en: Email:
fr: Courriel :

en: Background image
fr: Image d'arrière-plan

en: Day of week
fr: Jour de la semaine

en: checkboxes
fr: cases à cocher

en: Anytime
fr: N’importe quand

en: tabs
fr: onglets

en: Check availability
fr: Vérifier la disponiblité

en: Hash
fr: Hachage

en: Search API index
fr: Indexe de Search API
