Open Y Activity Finder (4.0.2) - en to gu translation catalogue (14 entries)

en: Title
gu: શિર્ષક

en: Next
gu: આગળ

en: Register
gu: નોંધણી

en: Type
gu: પ્રકાર

en: Age
gu: ઉંમર

en: Disabled
gu: નિષ્ક્રિય

en: On
gu: ચાલુ

en: Category
gu: શ્રેણી

en: results
gu: પરિણામો

en: Location
gu: સ્થાન

en: Details
gu: વિગતો

en: Day
gu: દિવસ

en: Show
gu: પ્રદર્શિત કરો

en: Changed
gu: બદલ્યું
