Open Y Activity Finder (4.0.2) - en to hr translation catalogue (21 entries)

en: Title
hr: Naziv

en: Next
hr: Sljedeći

en: Register
hr: Registriraj se

en: Type
hr: Vrsta

en: Age
hr: Starost

en: Disabled
hr: Onemogućeno

en: On
hr: Uključi

en: Logs
hr: Dnevnici

en: Category
hr: Kategorija

en: results
hr: rezultati

en: Block
hr: Blok

en: Location
hr: Lokacija

en: Details
hr: Detalji

en: Prev
hr: Predhodni

en: Week
hr: Tjedan

en: Day
hr: Dan

en: Show
hr: Prikaži

en: Hide
hr: Sakrij

en: Email:
hr: E-pošta:

en: Checks
hr: Provjere

en: checkboxes
hr: kućice odabira
