Open Y Activity Finder (4.0.2) - en to ht translation catalogue (6 entries)

en: Register
ht: Kreye kont

en: Type
ht: Tip

en: On
ht: Ouvè

en: Block
ht: Blòk

en: Off
ht: Fèmen

en: Changed
ht: Chanje
