Open Y Activity Finder (4.0.2) - en to hy translation catalogue (15 entries)

en: Title
hy: Վերնագիր

en: Next
hy: Հաջորդը

en: Register
hy: Գրանցվել

en: Type
hy: Տեսակ

en: Disabled
hy: Անջատված է

en: Category
hy: Կատեգորիա

en: results
hy: արդյունքները

en: Block
hy: Բլոկ

en: Location
hy: գտնվելու վայրը

en: Details
hy: Մանրամասներ

en: Prev
hy: Նախորդ

en: Week
hy: Շաբաթ

en: Day
hy: Օր

en: Show
hy: Ցուցադրել

en: Hide
hy: Թաքցնել
