Open Y Activity Finder (4.0.2) - en to ja translation catalogue (34 entries)

en: Title
ja: タイトル

en: Next
ja: 次へ

en: Register
ja: 登録

en: Type
ja: タイプ

en: Age
ja: 年齢

en: Disabled
ja: 無効

en: On
ja: オン

en: Logs
ja: ログ

en: Category
ja: カテゴリー

en: results
ja: 結果

en: Block
ja: ブロック

en: Off
ja: オフ

en: Location
ja: 場所

en: Details
ja: 詳細

en: Prev
ja: 前へ

en: Week
ja: 週

en: Day
ja: 日

en: Weeks
ja: 週

en: Full
ja: すべて

en: Show
ja: 表示

en: Days
ja: 日

en: Changed
ja: 変更済

en: log
ja: ログ

en: Hide
ja: 非表示

en: Keyword
ja: キーワード

en: Created on
ja: 作成日

en: Email:
ja: Ｅメール:

en: <
ja: より小さい

en: >
ja: より大きい

en: checkboxes
ja: チェックボックス

en: Anytime
ja: いつでも

en: tabs
ja: タブ

en: Hash
ja: ハッシュ

en: Search API index
ja: Search API インデックス
