Open Y Activity Finder (4.0.2) - en to lt translation catalogue (27 entries)

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Next
lt: Kitas

en: Register
lt: Registruotis

en: Type
lt: Tipas

en: Age
lt: Amžius

en: Disabled
lt: Išjungta

en: On
lt: Įjungta

en: Logs
lt: Logai

en: Category
lt: Kategorija

en: results
lt: rezultatai

en: Block
lt: Blokas

en: Off
lt: Išjungta

en: Location
lt: Vieta

en: Details
lt: Išsamiai

en: Prev
lt: Ankstesnis

en: Week
lt: Savaitė

en: Day
lt: Diena

en: Full
lt: Pilnas

en: Show
lt: Rodyti

en: Days
lt: Dienos

en: Changed
lt: Pakeista

en: log
lt: įrašyti

en: Hide
lt: Slėpti

en: Keyword
lt: Raktažodis

en: Created on
lt: Sukurta

en: Email:
lt: El. paštas:

en: checkboxes
lt: langeliai
