Open Y Activity Finder (4.0.2) - en to lv translation catalogue (27 entries)

en: Title
lv: Nosaukums

en: Next
lv: Tālāk

en: Register
lv: Reģistrēt

en: Type
lv: Veids

en: Age
lv: Vecums

en: Disabled
lv: Atspējots

en: On
lv: Aktīvs

en: Logs
lv: Žurnāli

en: Category
lv: Kategorija

en: Program
lv: Programma

en: results
lv: rezultāti

en: Block
lv: Bloks

en: Off
lv: Izslēgts

en: Location
lv: Atrašanās vieta

en: Details
lv: Sīkāka informācija

en: Prev
lv: Iepr

en: Week
lv: Nedēļa

en: Day
lv: Diena

en: Weeks
lv: Nedēļas

en: Full
lv: Pilns

en: Show
lv: Rādīt

en: Days
lv: Dienas

en: Changed
lv: Labots

en: Hide
lv: Apslēpt

en: Keyword
lv: Atslēgvārds

en: Email:
lv: E-pasts:

en: checkboxes
lv: čekboksi
