Open Y Activity Finder (4.0.2) - en to mn translation catalogue (12 entries)

en: Title
mn: Гарчиг

en: Next
mn: Дараах

en: Register
mn: Бүртгүүлэх

en: Type
mn: Төрөл

en: Disabled
mn: Идэвхгүй

en: Category
mn: Ангилал

en: results
mn: үр дүн

en: Block
mn: Хавтан

en: Location
mn: Байрлал

en: Details
mn: Дэлгэрэнгүй

en: Day
mn: Өдөр

en: Hide
mn: Нуух
