Open Y Activity Finder (4.0.2) - en to mr translation catalogue (15 entries)

en: Title
mr: शीर्षक

en: Next
mr: पुढील

en: Register
mr: नोंदणी

en: Type
mr: प्रकार

en: Age
mr: वय

en: Disabled
mr: असमर्थ

en: On
mr: वर

en: Category
mr: वर्ग

en: Program
mr: कार्यक्रम

en: results
mr: परिणाम

en: Block
mr: भाग

en: Off
mr: बंद

en: Location
mr: स्थळ

en: Day
mr: दिवस

en: Days
mr: दिवस
