Open Y Activity Finder (4.0.2) - en to ne translation catalogue (15 entries)

en: Title
ne: शीर्षक

en: Next
ne: अर्को

en: Register
ne: दर्ता

en: Type
ne: प्रकार

en: Disabled
ne: निष्क्रिय बनाइएको

en: On
ne: माथि

en: Category
ne: वर्ग

en: results
ne: परिणामहरू

en: Block
ne: ब्लक

en: Location
ne: स्थान

en: Details
ne: विस्तृत

en: Day
ne: दिन

en: Show
ne: देखाउनुहोस्

en: Hide
ne: लुकाउनुहोस्

en: checkboxes
ne: चेकबक्सहरू
