Open Y Activity Finder (4.0.2) - en to oc translation catalogue (26 entries)

en: Title
oc: Títol

en: Next
oc: Seguent

en: Type
oc: Tipe

en: Age
oc: Atge

en: Disabled
oc: Desactivat

en: On
oc: Activat

en: Logs
oc: Jornals

en: Category
oc: Categoria

en: results
oc: resultats

en: Block
oc: Blòt

en: Off
oc: Desactivat

en: Location
oc: Emplaçament

en: Details
oc: Detalhs

en: Prev
oc: Prec.

en: Day
oc: Jorn

en: Weeks
oc: Setmanas

en: Full
oc: Complet

en: Show
oc: Afichar

en: Days
oc: Jorns

en: Changed
oc: Modificat

en: Hide
oc: Amagar

en: Keyword
oc: Mot clau

en: Email:
oc: Corrièr electronic :

en: Background image
oc: Imatge de rèireplan

en: checkboxes
oc: casas de marcar

en: Hash
oc: Hachage
