Open Y Activity Finder (4.0.2) - en to pa translation catalogue (6 entries)

en: Title
pa: ਟਾਈਟਲ

en: Type
pa: ਕਿਸਮ

en: Disabled
pa: ਆਯੋਗ

en: Category
pa: ਕੈਟਾਗਰੀ

en: results
pa: ਨਤੀਜੇ

en: Details
pa: ਵੇਰਵਾ
