Open Y Activity Finder (4.0.2) - en to ru translation catalogue (37 entries)

en: Title
ru: Заголовок

en: Next
ru: Вперёд

en: Register
ru: Регистрация

en: Type
ru: Тип

en: Age
ru: Возраст

en: Disabled
ru: Отключено

en: On
ru: Вкл

en: Logs
ru: Системные журналы

en: Category
ru: Категория

en: Program
ru: Программа

en: results
ru: результаты

en: Block
ru: Блок

en: Off
ru: Выкл

en: Location
ru: Место

en: Details
ru: Подробности

en: Prev
ru: Назад

en: Week
ru: Неделя

en: Day
ru: День

en: Weeks
ru: Недели

en: Full
ru: Полный

en: Show
ru: Показать

en: Days
ru: Дни

en: Changed
ru: Изменение

en: logs
ru: Журнал

en: log
ru: журнал

en: Hide
ru: Скрыть

en: Keyword
ru: Ключевое слово

en: Created on
ru: Создано

en: Background image
ru: Фоновое изображение

en: checkboxes
ru: флажки

en: Anytime
ru: В любое время

en: Start Over
ru: Начать сначала

en: tabs
ru: вкладки

en: Check availability
ru: Проверить доступность

en: View location
ru: Просмотр местоположения

en: Phone:
ru: Телефон:

en: Hash
ru: Хэш
