Open Y Activity Finder (4.0.2) - en to se translation catalogue (6 entries)

en: Title
se: Bajilčala

en: Register
se: Ásat geavaheaddji

en: Type
se: Šládja

en: results
se: bohtosat

en: Show
se: Čájet

en: Hide
se: Čiega
