Open Y Activity Finder (4.0.2) - en to sk translation catalogue (28 entries)

en: Title
sk: Názov

en: Next
sk: Ďalej

en: Register
sk: Registrovať

en: Type
sk: Typ

en: Age
sk: Vek

en: Disabled
sk: Zakázané

en: On
sk: Zapnúť

en: Logs
sk: Záznamy

en: Category
sk: Kategória

en: results
sk: výsledky

en: Block
sk: Blok

en: Off
sk: Vypnúť

en: Location
sk: Umiestnenie

en: Details
sk: Podrobnosti

en: Prev
sk: Predch

en: Week
sk: Týždeň

en: Day
sk: Deň

en: Weeks
sk: Týždne

en: Full
sk: Plný

en: Show
sk: Zobraziť

en: Days
sk: Dni

en: Changed
sk: Zmenené

en: logs
sk: záznamy

en: log
sk: záznam

en: Hide
sk: Skryť

en: Created on
sk: Vytvorené

en: checkboxes
sk: zaškrtávacie polia

en: Start Over
sk: Začať odznova
