Open Y Activity Finder (4.0.2) - en to sl translation catalogue (16 entries)

en: Title
sl: Naslov

en: Next
sl: Naslednja

en: Register
sl: Registracija

en: Type
sl: Tip

en: Disabled
sl: Onemogočeno

en: Category
sl: Kategorija

en: results
sl: rezulati

en: Block
sl: Blok

en: Location
sl: Mesto

en: Details
sl: Podrobnosti

en: Prev
sl: Prej

en: Week
sl: Teden

en: Show
sl: Prikaži

en: Hide
sl: Skrij

en: Email:
sl: E-naslov:

en: checkboxes
sl: izbirna polja
