Open Y Activity Finder (4.0.2) - en to sq translation catalogue (10 entries)

en: Title
sq: Titulli

en: Type
sq: Lloji

en: Disabled
sq: Çaktivizuar

en: Category
sq: Kategoria

en: results
sq: rezultatet

en: Block
sq: Bllokuar

en: Location
sq: Vendodhja

en: Details
sq: Hollësi

en: Show
sq: Shfaq

en: checkboxes
sq: kuti zgjedhjeje
