Open Y Activity Finder (4.0.2) - en to sr translation catalogue (7 entries)

en: Title
sr: Наслов

en: Next
sr: Следећи

en: Type
sr: Tип

en: Disabled
sr: Искључено

en: Block
sr: Блок

en: Day
sr: Дан

en: Changed
sr: Промењен
