Open Y Activity Finder (4.0.2) - en to sv translation catalogue (30 entries)

en: Title
sv: Titel

en: Next
sv: Nästa

en: Register
sv: Registrera

en: Type
sv: Typ

en: Age
sv: Ålder

en: Disabled
sv: Ej aktiverad

en: On
sv: På

en: Logs
sv: Loggar

en: Category
sv: Kategori

en: results
sv: resultat

en: Off
sv: Av

en: Location
sv: Plats

en: Details
sv: Detaljer

en: Prev
sv: Föreg

en: Week
sv: Vecka

en: Day
sv: Dag

en: Weeks
sv: Veckor

en: Full
sv: Fullständig

en: Show
sv: Visa

en: Days
sv: Dagar

en: Changed
sv: Ändrad

en: logs
sv: loggar

en: log
sv: logg

en: Hide
sv: Dölj

en: Keyword
sv: Nyckelord

en: Created on
sv: Skapad den

en: Email:
sv: E-post:

en: checkboxes
sv: kryssrutor

en: Anytime
sv: När som helst

en: Check availability
sv: Kontrollera tillgänglighet
