Open Y Activity Finder (4.0.2) - en to ta translation catalogue (22 entries)

en: Title
ta: தலைப்பு

en: Next
ta: அடுத்து

en: Register
ta: பதிவு செய்

en: Type
ta: வகை

en: Age
ta: வயது

en: Disabled
ta: செயலிலில்லை

en: On
ta: சரி

en: Category
ta: பிரிவு

en: results
ta: முடிவுகள்

en: Block
ta: பெட்டி

en: Off
ta: இல்லை

en: Location
ta: இடம்

en: Details
ta: விவரங்கள்

en: Prev
ta: முன்

en: Day
ta: நாள்

en: Full
ta: முழு

en: Show
ta: காட்டு

en: Changed
ta: மாற்றப்பட்டது

en: Hide
ta: மறை

en: Keyword
ta: திறவுச்சொல்

en: Email:
ta: மின்னஞ்சல்:

en: checkboxes
ta: தெரிவுப்பெட்டிகள்
