Open Y Activity Finder (4.0.2) - en to th translation catalogue (19 entries)

en: Title
th: หัวข้อ

en: Next
th: ถัดไป

en: Type
th: ประเภท

en: Age
th: อายุ

en: Disabled
th: ปิดการใช้งาน

en: On
th: เปิด

en: Category
th: หมวดหมู่

en: results
th: ผล

en: Off
th: ปิด

en: Location
th: สถานที่ตั้ง

en: Details
th: รายละเอียด

en: Week
th: 1 อาทิตย์

en: Day
th: วัน

en: Show
th: แสดง

en: Changed
th: เปลี่ยน

en: Hide
th: ซ่อน

en: Keyword
th: คำค้นหา

en: Created on
th: สอบเมื่อ

en: checkboxes
th: กล่องเลือก
