Open Y Activity Finder (4.0.2) - en to tr translation catalogue (30 entries)

en: Title
tr: Başlık

en: Next
tr: Sonraki

en: Register
tr: Kaydol

en: Type
tr: Tip

en: Age
tr: Yaş

en: Disabled
tr: Etkin değil

en: On
tr: Açık

en: Logs
tr: Kayıtlar

en: Category
tr: Kategori

en: results
tr: sonuçlar

en: Block
tr: Blok

en: Off
tr: Kapalı

en: Location
tr: Konum

en: Details
tr: Ayrıntılar

en: Prev
tr: Önceki

en: Week
tr: Hafta

en: Day
tr: Gün

en: Weeks
tr: Hafta

en: Full
tr: Tam

en: Show
tr: Göster

en: Days
tr: Günler

en: Changed
tr: Değişti

en: log
tr: günlük

en: Hide
tr: Gizle

en: Clear All
tr: Tümünü temizle

en: Keyword
tr: Anahtar kelime

en: Email:
tr: E-posta:

en: checkboxes
tr: onay kutuları

en: Anytime
tr: Herhangi bir zaman

en: Hash
tr: Karma
