Open Y Activity Finder (4.0.2) - en to ur translation catalogue (11 entries)

en: Title
ur: عنوان

en: Next
ur: اگلا

en: Register
ur: شمولیت اختیار کریں

en: Type
ur: قِسم

en: Age
ur: عمر

en: Disabled
ur: غیر فعال

en: On
ur: آن

en: Logs
ur: لاگز

en: Category
ur: زمرہ

en: Block
ur: بلاک

en: checkboxes
ur: چیک باکسز
