Open Y Carnation (1.0.4) - en to ne translation catalogue (27 entries)

en: Home
ne: गृह पृष्ठ

en: Previous
ne: अघिल्लो

en: Next
ne: अर्को

en: select
ne: छान्नुहोस्

en: Content
ne: विषयवस्तु

en: Categories
ne: कोटिहरु

en: Edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: Date
ne: मिति

en: Search
ne: खोज्नुहोस्

en: Category
ne: वर्ग

en: Go to previous page
ne: अघिल्लो पृष्ठमा जानुहोस्

en: Go to next page
ne: अर्को पृष्ठमा जानुहोस्

en: Preview
ne: पूर्वावलोकन

en: read more
ne: थप पढ्नुहोस्

en: You are not authorized to access this page.
ne: यो पृष्ठको उपयोग गर्न तपाईलाई अनुमति छैन

en: Email
ne: ईमेल

en: Breadcrumb
ne: ब्रेडक्रम्ब

en: Header
ne: हेडर

en: Location
ne: स्थान

en: Next page
ne: अर्को पृष्ठ

en: Skip to main content
ne: मुख्य सामग्रीमा जानुहोस्

en: Primary tabs
ne: प्राथमिक टैब्स

en: Secondary tabs
ne: माध्यमिक ट्याबहरू

en: Pagination
ne: पृष्ठांकन

en: Previous page
ne: अघिल्लो पृष्ठ

en: Page @items.current
ne: पृष्ठ @items.current

en: Submitted by @author_name on @date
ne: @author_name द्वारा @date मा पेश गरिएको
