Open Y Carnation (1.0.5) - en to hy translation catalogue (18 entries)

en: Home
hy: Սկիզբ

en: Previous
hy: Նախորդը

en: Next
hy: Հաջորդը

en: select
hy: ընտրել

en: Content
hy: Պարունակություն

en: Categories
hy: Կատեգորիաներ

en: Edit
hy: Խմբագրել

en: Date
hy: Ամսաթիվ

en: Search
hy: Որոնել

en: Category
hy: Կատեգորիա

en: Go to previous page
hy: Անցնել նախորդ էջին

en: Go to next page
hy: Անցնել հաջորդ էջին

en: Preview
hy: Նախադիտում

en: read more
hy: կարդալ ավելին

en: Email
hy: Էլ. փոստ

en: Contacts
hy: Կոնտակտներ

en: Location
hy: գտնվելու վայրը

en: Submitted by @author_name on @date
hy: Թողարկվել է @author_nameի կողմից @date-ին
