Open Y Carnation (1.0.5) - en to it translation catalogue (33 entries)

en: Previous
it: Precedente

en: Next
it: Successivo

en: select
it: seleziona

en: Content
it: Contenuto

en: Categories
it: Categorie

en: Edit
it: Modifica

en: Date
it: Data

en: Search
it: Cerca

en: Category
it: Categoria

en: Go to previous page
it: Vai alla pagina precedente

en: Go to next page
it: Vai alla pagina successiva

en: Preview
it: Anteprima

en: read more
it: leggi tutto

en: You are not authorized to access this page.
it: Non sei autorizzato ad accedere a questa pagina.

en: Email
it: E-mail

en: Breadcrumb
it: Briciole di pane

en: Header
it: Intestazione

en: Location
it: Posizione

en: Address
it: Indirizzo

en: Filters
it: Filtri

en: Class name
it: Nome classe

en: Related content
it: Contenuto correlato

en: Next page
it: Pagina successiva

en: Skip to main content
it: Salta al contenuto principale

en: Primary tabs
it: Schede primarie

en: Secondary tabs
it: Schede secondarie

en: Directions
it: Indicazioni

en: Locations
it: Posizioni

en: Pagination
it: Paginazione

en: Current page
it: Pagina attuale

en: Previous page
it: Pagina precedente

en: Page @items.current
it: Pagina @items.current

en: Submitted by @author_name on @date
it: Inviato da @author_name il @date
