Open Y Carnation (1.1.1) - en to gl translation catalogue (33 entries)

en: Home
gl: Inicio

en: Previous
gl: Anterior

en: Next
gl: Seguinte

en: select
gl: seleccionar

en: Content
gl: Contido

en: Categories
gl: Categorías

en: Edit
gl: Editar

en: Date
gl: Data

en: Search
gl: Buscar

en: Category
gl: Categoría

en: Go to previous page
gl: Ir á páxina anterior

en: Go to next page
gl: Ir á seguinte páxina

en: Preview
gl: Vista previa

en: read more
gl: ler máis

en: You are not authorized to access this page.
gl: Non está autorizado/a para acceder a esta páxina.

en: Email
gl: Correo electrónico

en: Breadcrumb
gl: Miga de pan

en: Header
gl: Encabezado

en: Location
gl: Localización

en: Address
gl: Enderezo

en: Filters
gl: Filtros

en: Class name
gl: Nome da clase

en: Related content
gl: Contido relacionado

en: Next page
gl: Páxina Seguinte

en: Skip to main content
gl: Ir o contido principal

en: Primary tabs
gl: Lapelas principais

en: Secondary tabs
gl: Lapelas secundarias

en: Locations
gl: Ubicacións

en: Pagination
gl: Paxinación

en: Current page
gl: Páxina actual

en: Previous page
gl: Páxina anterior

en: Page @items.current
gl: Páxina @items.current

en: Submitted by @author_name on @date
gl: Enviado por @author_name o @date
