Open Y Carnation (1.1.3) - en to hu translation catalogue (43 entries)

en: Home
hu: Címlap

en: Previous
hu: Előző

en: Next
hu: Következő

en: select
hu: választás

en: Content
hu: Tartalom

en: Categories
hu: Kategóriák

en: Edit
hu: Szerkesztés

en: Date
hu: Dátum

en: Search
hu: Keresés

en: Category
hu: Kategória

en: Go to previous page
hu: Ugrás az előző oldalra

en: Go to next page
hu: Ugrás a következő oldalra

en: Preview
hu: Előnézet

en: read more
hu: tovább

en: You are not authorized to access this page.
hu: Nincs megfelelő jogosultság az oldal megtekintéséhez.

en: Email
hu: E-mail

en: Breadcrumb
hu: Morzsa

en: Header
hu: Fejléc

en: Contacts
hu: Névjegyek

en: Location
hu: Helyszín

en: Address
hu: Cím

en: Filters
hu: Szűrők

en: Class name
hu: Osztálynév

en: Related content
hu: Kapcsolódó tartalom

en: Next page
hu: Következő oldal

en: Copyright
hu: Szerzői jog

en: Clear All
hu: Összes törlése

en: Skip to main content
hu: Ugrás a tartalomra

en: Welcome to
hu: Üdvözlet

en: Primary tabs
hu: Elsődleges fülek

en: Secondary tabs
hu: Másodlagos fülek

en: Directions
hu: Útmutatások

en: Locations
hu: Helyszínek

en: Clear all
hu: Összes törlése

en: Pagination
hu: Oldalszámozás

en: 403 Access Denied
hu: 403 – A hozzáférés megtagadva

en: Primary Menu
hu: Elsődleges menü

en: Current page
hu: Jelenlegi oldal

en: Previous page
hu: Előző oldal

en: 404 Page not found
hu: 404 – Az oldal nem található

en: Page @items.current
hu: @items.current. oldal

en: Submitted by @author_name on @date
hu: @author_name küldte be @date időpontban

en: Ages
hu: Korok
