Open Y Carnation (1.1.4) - en to be translation catalogue (23 entries)

en: Home
be: Хатняя старонка

en: Previous
be: Папярэдні

en: Next
be: Наступны

en: select
be: абраць

en: Content
be: Змесціва

en: Categories
be: Катэгорыі

en: Edit
be: Рэдагаваць

en: Date
be: Дата

en: Search
be: Пошук

en: Category
be: Катэгорыя

en: Go to previous page
be: Да папярэдняй старонкі

en: Go to next page
be: Да наступнай старонкі

en: Preview
be: Перапрагледзець

en: read more
be: чытаць далей

en: You are not authorized to access this page.
be: У вас недастаткова правоў для прагляду гэтай старонкі.

en: Email
be: Адрас E-mail

en: Header
be: Загаловак

en: Location
be: Месцазнаходжанне

en: Filters
be: Фільтры

en: Skip to main content
be: Перайсці да асноўнага змесціва

en: Primary tabs
be: Першасныя табы

en: Secondary tabs
be: Другасныя табы

en: User Menu
be: Меню карыстальніка
