Open Y Carnation (2.0.1-rc1) - en to ast translation catalogue (15 entries)

en: Home
ast: Entamu

en: Content
ast: Conteníu

en: Categories
ast: Categoríes

en: Edit
ast: Editar

en: Date
ast: Data

en: Search
ast: Guetar

en: Category
ast: Categoría

en: Go to previous page
ast: Dir a la páxina anterior

en: Go to next page
ast: Dir a la páxina siguiente

en: Preview
ast: Entever

en: read more
ast: lleer más

en: Email
ast: Corréu electrónicu

en: Header
ast: Encabezáu

en: Location
ast: Llugar

en: Filters
ast: Filtros
