Open Y Carnation (2.0.1) - en to sk translation catalogue (34 entries)

en: Home
sk: Domov

en: Previous
sk: Predchádzajúce

en: Next
sk: Ďalej

en: select
sk: výber

en: Content
sk: Obsah

en: Categories
sk: Kategórie

en: Edit
sk: Upraviť

en: Date
sk: Dátum

en: Search
sk: Vyhľadávanie

en: Category
sk: Kategória

en: Go to previous page
sk: Prejsť na predchádzajúcu stranu

en: Go to next page
sk: Prejsť na ďalšiu stranu

en: Preview
sk: Náhľad

en: read more
sk: čítať ďalej

en: You are not authorized to access this page.
sk: Nemáte oprávnenie pre prístup k tejto stránke.

en: Email
sk: E-mail

en: Breadcrumb
sk: Omrvinka

en: Header
sk: Hlavička

en: Contacts
sk: Kontakty

en: Location
sk: Umiestnenie

en: Address
sk: Adresa

en: Filters
sk: Filtre

en: Class name
sk: Názov triedy

en: Related content
sk: Súvisiaci obsah

en: Next page
sk: Ďalšia strana

en: Skip to main content
sk: Skočiť na hlavný obsah

en: Welcome to
sk: Vitajte v

en: Primary tabs
sk: Primárne karty

en: Secondary tabs
sk: Sekundárne karty

en: Pagination
sk: Stránkovanie

en: Current page
sk: Aktuálna stránka

en: Previous page
sk: Predchádzajúca strana

en: Page @items.current
sk: Strana @items.current

en: Submitted by @author_name on @date
sk: Pridal/a @author_name dňa @date
