Open Y Carnation (2.0.13) - en to ka translation catalogue (18 entries)

en: Home
ka: მთავარი

en: Previous
ka: წინა

en: Next
ka: შემდეგი

en: select
ka: მონიშვნა

en: Content
ka: კონტენტი

en: Categories
ka: კატეგორიები

en: Edit
ka: რედაქტირება

en: Date
ka: თარიღი

en: Search
ka: ძიება

en: Category
ka: კატეგორია

en: Go to previous page
ka: წინა გვერდზე გადასვლა

en: Go to next page
ka: შემდეგ გვერდზე გადასვლა

en: read more
ka: დაწვრილებით

en: You are not authorized to access this page.
ka: თქვენ არ ხართ უფლებამოსილი, ნახოთ ეს გვერდი.

en: Email
ka: ელ. ფოსტა

en: Location
ka: ადგილმდებარეობა

en: Filters
ka: ფილტრები

en: Next page
ka: შემდეგი გვერდი
