Open Y Carnation (2.0.14) - en to eo translation catalogue (18 entries)

en: Home
eo: Hejmo

en: Previous
eo: Antaŭa

en: Next
eo: Sekva

en: Content
eo: Enhavo

en: Categories
eo: Kategorioj

en: Edit
eo: Redaktu

en: Date
eo: Dato

en: Search
eo: Serĉu

en: Category
eo: Kategorio

en: Go to previous page
eo: Iru al antaŭa paĝo

en: Go to next page
eo: Iru al proksima paĝo

en: Preview
eo: Antaŭrigardo

en: read more
eo: legu pli

en: You are not authorized to access this page.
eo: Vi ne rajtas aliri ĉi tiun paĝon.

en: Email
eo: Retmesaĝo

en: Header
eo: Kaplinio

en: Location
eo: Loko

en: Filters
eo: Filtroj
