Open Y Carnation (2.0.16) - en to kk translation catalogue (18 entries)

en: Home
kk: Басты бет

en: Previous
kk: Алдыңғы

en: Next
kk: Келесі

en: select
kk: таңдау

en: Content
kk: Контент

en: Categories
kk: Категория

en: Edit
kk: Өңдеу

en: Date
kk: Датасы

en: Search
kk: Іздестіру

en: Category
kk: Категория

en: Go to previous page
kk: Алдыңғы бетке көшу

en: Go to next page
kk: Келесі бетке көшу

en: Preview
kk: Алдын-ала қарау

en: read more
kk: Толық оқу

en: You are not authorized to access this page.
kk: Бұл бетке кіруге сзіге рұқсат жоқ.

en: Header
kk: Үстіңгі деректеме

en: Location
kk: Орналасуы

en: Filters
kk: Фильтерлері
