Open Y Carnation (2.0.18) - en to oc translation catalogue (26 entries)

en: Home
oc: Acuèlh

en: Previous
oc: Precedent

en: Next
oc: Seguent

en: Content
oc: Contengut

en: Categories
oc: Categorias

en: Edit
oc: Modificar

en: Date
oc: Data

en: Search
oc: Recercar

en: Category
oc: Categoria

en: Go to previous page
oc: Anar a la pagina precedenta

en: Go to next page
oc: Anar a la pagina seguenta

en: Preview
oc: Apercebut

en: read more
oc: ne legir mai

en: You are not authorized to access this page.
oc: Sètz pas autorizat(da) a accedir a aquesta pagina.

en: Email
oc: Corrièr electronic

en: Breadcrumb
oc: Fial d'Ariana

en: Header
oc: Entèsta

en: Location
oc: Emplaçament

en: Address
oc: Adreça

en: Filters
oc: Filtres

en: Related content
oc: Contengut ligat

en: Skip to main content
oc: Anar al contengut principal

en: Primary tabs
oc: Onglets primaris

en: Secondary tabs
oc: Onglets segondaris

en: Current page
oc: Pagina actuala

en: 404 Page not found
oc: 404 Pagina pas trobada
