Open Y Carnation (2.0.20) - en to ga translation catalogue (7 entries)

en: Edit
ga: Cuir in eagar

en: Search
ga: Cuardaigh

en: Category
ga: Ábhar

en: Go to previous page
ga: Téigh chuig an leathanach roimhe

en: Go to next page
ga: Téigh chuig an gcéad leathanach eile

en: You are not authorized to access this page.
ga: Níl rochtain údaraithe agat ar an leathanach seo.

en: Email
ga: Seoladh R-phost
