Open Y Carnation (2.0.25) - en to ku translation catalogue (21 entries)

en: Home
ku: ماڵەوە

en: Previous
ku: پێشوو

en: Next
ku: دواتر

en: select
ku: ده‌ستنیشان کردن

en: Content
ku: ناوەڕۆک

en: Categories
ku: هاوپۆلەکان

en: Edit
ku: دەسکاریکردن

en: Date
ku: ڕێکەوت

en: Search
ku: گەڕان

en: Category
ku: پۆل

en: Go to previous page
ku: بڕۆ بۆ پەڕەی پێشوو

en: Go to next page
ku: بڕۆ بۆ په‌ڕه‌ی داهاتوو

en: Preview
ku: پێشبینی

en: read more
ku: درێژە

en: You are not authorized to access this page.
ku: تۆ بۆت نییە ئەم لاپەڕەیە ببینیت.

en: Email
ku: ئیمێل

en: Header
ku: بەشی سەرەوە

en: Location
ku: شوێن

en: Filters
ku: پاڵێوەرەکان

en: Next page
ku: پەڕەی داهاتوو

en: Skip to main content
ku: بازبدە بۆ ناوەڕۆکی سەرەکی
