Open Y Carnation (2.0.25) - en to th translation catalogue (24 entries)

en: Home
th: หน้าแรก

en: Previous
th: ก่อนหน้า

en: Next
th: ถัดไป

en: select
th: เลือก

en: Categories
th: หมวดหมู่

en: Edit
th: แก้ไข

en: Date
th: วันที่

en: Search
th: ค้นหา

en: Category
th: หมวดหมู่

en: Go to previous page
th: ไปหน้าก่อน

en: Go to next page
th: ไปหน้าถัดไป

en: read more
th: อ่านเพิ่มเติม

en: You are not authorized to access this page.
th: คุณไม่มีสิทธิ์เข้าดูหน้านี้

en: Email
th: อีเมล

en: Breadcrumb
th: การแสดงเส้นทาง

en: Header
th: ส่วนหัว

en: Location
th: สถานที่ตั้ง

en: Fax
th: โทรสาร

en: Address
th: ที่อยู่

en: Filters
th: ตัวกรอง

en: Copyright
th: ลิขสิทธิ์

en: Skip to main content
th: ข้ามไปยังเนื้อหาหลัก

en: Previous page
th: หน้าก่อนหน้า

en: Tel
th: โทรศัพท์
