Open Y Carnation (2.0.26) - en to el translation catalogue (26 entries)

en: Home
el: Αρχική

en: Previous
el: Προηγούμενο

en: Next
el: Επόμενο

en: select
el: επιλογή

en: Content
el: Περιεχόμενο

en: Categories
el: Κατηγορίες

en: Edit
el: Επεξεργασία

en: Date
el: Ημερομηνία

en: Search
el: Αναζήτηση

en: Category
el: Κατηγορία

en: Go to previous page
el: Προηγούμενη σελίδα

en: Go to next page
el: Επόμενη σελίδα

en: Preview
el: Προεπισκόπηση

en: read more
el: διαβάστε περισσότερα

en: You are not authorized to access this page.
el: Δεν έχετε δικαίωμα πρόσβασης σε αυτή τη σελίδα.

en: Header
el: Κεφαλίδα

en: Contacts
el: Επαφές

en: Location
el: Τοποθεσία

en: Address
el: Διεύθυνση

en: Filters
el: Φίλτρα

en: Skip to main content
el: Παράκαμψη προς το κυρίως περιεχόμενο

en: Primary tabs
el: Πρωτεύουσες καρτέλες

en: Secondary tabs
el: Δευτερεύουσες καρτέλες

en: Pagination
el: Σελιδοποίηση

en: Current page
el: Τρέχουσα σελίδα

en: Previous page
el: Προηγούμενη σελίδα
