Open Y Carnation (2.0.3) - en to se translation catalogue (9 entries)

en: Home
se: Álgosiidu

en: select
se: vállje

en: Content
se: Sisdoallu

en: Edit
se: Rievdat

en: Date
se: Dáhton

en: Search
se: Oza

en: Go to previous page
se: Mana ovddit siidui

en: Go to next page
se: Mana boahtte siidui

en: You are not authorized to access this page.
se: Dus ii leat lohpi fitnat dán siiddus
