Open Y Carnation (2.0.30) - en to af translation catalogue (17 entries)

en: Home
af: Tuis

en: Previous
af: Vorige

en: Next
af: Volgende

en: select
af: kies

en: Content
af: Inhoud

en: Categories
af: Kategorieë

en: Edit
af: Wysig

en: Date
af: Datum

en: Search
af: Soek

en: Category
af: Kategorie

en: Go to previous page
af: Gaan na vorige bladsy

en: Go to next page
af: Gaan na volgende bladsy

en: Preview
af: Voorskou

en: read more
af: lees meer

en: You are not authorized to access this page.
af: U is toegang tot hierdie bladsy geweier.

en: Header
af: Hoof

en: Location
af: Ligging
