Open Y Carnation (2.0.30) - en to fa translation catalogue (23 entries)

en: Home
fa: خانه

en: Previous
fa: قبلی

en: Next
fa: بعدی

en: Content
fa: محتوا

en: Edit
fa: تدوین

en: Date
fa: تاریخ

en: Search
fa: جستجو

en: Category
fa: دسته

en: Go to previous page
fa: برو به صفحه قبلی

en: Go to next page
fa: برو به صفحه بعدی

en: Preview
fa: پیش‌نمایش

en: You are not authorized to access this page.
fa: شما حق دسترسی به این صفحه را ندارید.

en: Email
fa: پست الکترونیکی

en: Breadcrumb
fa: مسیر جاری

en: Header
fa: سربرگ

en: Location
fa: مکان

en: Filters
fa: صافیها

en: Skip to main content
fa: رفتن به محتوای اصلی

en: Primary tabs
fa: تب‌های اولیه

en: Secondary tabs
fa: تب‌های ثانویه

en: Pagination
fa: صفحه بندی

en: Current page
fa: صفحه جاری

en: Submitted by @author_name on @date
fa: تقدیم شده توسط  @author_name در @date
